Leden 2012

Pivo(ti) - 09

31. ledna 2012 v 15:29 | Jeffrey

Snad se líbí,
Jeff

Popis postavy - Zeke

31. ledna 2012 v 14:44 | Jeffrey
Jméno: Ezekiel "Zeke" (Zík)
Příjmení: Falcone
Datum narození: 6.3.1995
Věk: 16
Pohlaví: Muž
Povolání: Placený skejťák
Oblíbený citát: "Mazák!"


P.S. Dneska ještě komix se Zekem.

Jeff

Lego Pán Prstenů - Figurky

31. ledna 2012 v 13:23 | Jeffrey |  Novinky
Pán prstenů LEGO minifigures
Vím, že vše, co LOTR fanoušci jsou stále nadšeni pro Hobita a jsem si jistý, že Peter Jackson se bude dělat skvělou práci s ním, ale jen v případě, že potřebujete něco víc, než držet, GeekAlerts právě dostal oficiální fotky LEGO Pán prstenů minifigures má vyjít v létě roku 2012.
LEGO Pán prstenů minifigures
Všechny vaše oblíbené postavy se zde: Gandalf, Legolas, Frodo, Aragorn, Glum, Gimli, a 8 dalších.
LOTR LEGO minifigures
Připrav se na své LEGO dobrodružství, do oblasti Blízkého Země s LEGO Pán prstenů minifigures.

P.S. Dneska ještě komix.

Kapitola 1. - Začátek 2/3

30. ledna 2012 v 14:45 | Jeffrey
Jace šel a šel s přes rameno vysícím Ajanim přes savanské pouště až do jeho tábora. Asi po třiceti minutách tam došli. Byl to malý koulovitý útvar skal ve slepé uličce a na zemi byly poházeny různé drobné věci jako např. Láhev s vodou, nějáké bedny s jídlem ad. Uprostřed byl menší stan s jedním povlakem deky. Jace vytáhl deku a položil na ni Ajaniho. Zkoušel na něj mluvit ale on neodpovídal, tak potom vzal Jace láhev s vodou a začal ji lít do Ajaniho úst.
Najednou ze sloupu vyskočil ostrašující ohnivý kostivec jménem Sickle Ripper a začal je ďábelsky smát. "Muhahahá, tak koho
tady máme? Že by Jace Beleren a Ajani Goldmane? Oooo" řekl ďábelsky kostlivec rozhřmil oheň na jeho háku.
"Grr, už zase ty!" Rozzlobil se Jace a na rukách se mu začala obje-
vovat pevná voda která sebou začala házet. Jace zaťal zuby a začal po Sickle Ripperovi házet vodu z jeho rukou ale Ripper všehny rány
vykryl. Pak se ďábelsky usmál a hák mu začal orandžově zářit. Pak
ho namířil na Jace a vypustil z něj neuvěřitelně velké množství ohně. Jace otevřel oči zděšením a v rychlosti si kolem sebe udělal vodní štít. Oheň se začal odrážet od vody která ho hasila a všude se začala objevovat pára. Jace měl natažené ruce a dával si zabrat, aby se proti ohni ubránil. Jenže Ripper do toho začal dávat větší množství a Jace začínal být vyčerpaný. "Hahá, nemáš na to, Belerene!" Řval na Jace Ripper a oheň z něj začal hřmít. Ale Jace ze sebe vypouštěl všechny svoje síly a pomalu se vyčerpával.
Ale najednou nad Jacem vysskočil Ajani a skočil přímo na Rippera.
Ajani Rippera shodil tvrdě na zem a zařval na něj svým lvím hlasem.
Pak mu jednu vrazil a shodil ho o kousek dál na zem. Jace ještě Rippera dorazil jeho vodním útokem a Ripper roztál, až z něj zbyl jen černý popel. "Moc ti děkuji Jaci že jsi mě zachránil, to Ripper o mně zničil tu skálu, ale teď už je konečně po něm." Řekl Ajani. "Nemáš zač, ještě dnes tu přespíme a zítra začnem hledat další sférochodce. Hm, už se začíná stmívat, zajdu pro dříví na oheň." odpověděl Ajanimu Jace a šel kousek od tamtud do Tajgy pro dříví.

Kapitola 1. - Začátek 1/3

29. ledna 2012 v 15:38 | Jeffrey
BUM! Najednou vybuchla někde v jižní zemi obrovská skála vedoucí až do nebes. Všude se rozprášil písek ze savanského okolí a skála začala padat na zem. Najednou si toho v dálce povšimnul jeden mladík s kápí a pláštěm. Pod kápí pláště se skrývala tvář mladého muže s blond vlasy a šedomodrýma očima. "Hm," vydechl mladík a šel k té skále.
Asi po pěti minutách skála dopadla a bylo jí slyšet až do východní země. Mladík po chvíli přišel ke skále a najednou uviděl na zemi dalšího sférochodce, tentokrát Ajaniho Goldmaneho, který tam ležel zraněný a vyčerpadý. Mladíkovi došlo, že to on naletěl na tu skálu a proto spadla, rozhlédl se ale neviděl tam nikoho, kdo by Ajanimu takhle ublížil. Mladík si klekl k Ajanimu a začal mu říkat: "Hej Ajani, to jsem já, Jace Beleren! Probuď se!" Ale Ajani byl omráčený a tak na to nereagoval. "Musím ho odnést do svého tábora." Řekl Jace a chytil ho za pas ale Ajani byl moc těžký a tak to Jaceovi moc nešlo. Po chvíli ho konečně vzal a šel s ním do jeho tábora.
Najednou někdo vyšel ze sloupu a uviděl je. "Hahahah a už mám dva sférochodce hahá!" Řekla postava a tiše je sledovala.

Pivo(ti) - 08

29. ledna 2012 v 13:30 | Jeffrey

Snad se líbí,
Jeff

Pivo(ti) - 07

29. ledna 2012 v 9:19 | Jeffrey

Snad se líbí,
Jeff

Pivo(ti) - 06

28. ledna 2012 v 19:55 | Jeffrey

Snad se líbí,
Jeff

Pivo(ti) - Ikona

28. ledna 2012 v 19:15 | Jeffrey

Snad se líbí,
Jeff


P.S: Zítra komix.

Pivo(ti) - 05

27. ledna 2012 v 16:19 | Jeffrey

Snad se líbí,
Jeff